Soutěž získejte nového člena


VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE NA ROK 2023

Řetězec sportovních prodejen SPORTLER je partnerem ÖAV při soutěži Získejte nového člena do řad ÖAV. Jedná se o jednoho z největších prodejců outdoorového a sportovního vybavení v Rakousku (Tyrolsko a Vorarlbersko) a v Jižním Tyrolsku. Šeky (Gutschein) mohou být v prodejnách SPORTLER uplatněny i při nákupu na e-shopu. Seznam prodejen najdete na http://www.sportler.com/.

Soutěž ZÍSKEJTE NOVÉHO ČLENA DO ŘAD ÖAV pokračuje pro české členy ÖAV sekce Praha - Austria Vídeň i v roce 2023. Soutěž na rok 2023 je pro naše členy opět vyhlášena pro období od 1.1. do 31.10.2023. Partnerem ÖAV pro tuto soutěž je řetězec obchodních prodejen SPORTLER, a redakce časopisů lidé&HORY a TURISTA.


Jaké odměny na vás čekají?

Od centrály Alpenvereinu:
Za získání 1 nového člena do řad AV získá stávající člen zdarma jednu mapu AV alpských oblastí (nikoliv expediční mapu).

40_Titel_2017.jpg


Za získání 5 nových členů do řad AV získá stávající člen kupon v hodnotě 70,- EURO pro nákup v prodejnách SPORTLER v Rakousku a Jižním Tyrolsku.

sportler-gutschein-2018.jpg


Za získání 10 nových členů do řad AV získá stávající člen kupon v hodnotě 160,- EURO pro nákup v prodejnách SPORTLER v Rakousku a Jižním Tyrolsku.

sportler-gutschein-2018.jpg


Od Alpenverein.cz a lidé&HORY:
Za získání 1 nového člena do řad AV získá stávající člen zdarma celoroční předplatné časopisu lidé&HORY nebo časopisu TURISTA (dle vlastního výběru, zasíláme pouze po ČR).

lidé&HORY


Za získání 5 nových členů do řad AV obdrží každý měsíc 3 vylosovaní stávající členové slevový kupon ALPY v hodnotě 750 Kč.


Za získání 10 nových členů do řad AV obdrží každý měsíc 3 vylosovaní stávající členové zdarma členství v Alpenvereinu na rok 2022.


Podmínky soutěže:

Každý stávající člen ÖAV, který má uhrazené členské poplatky na rok 2023 a který získá nové členy do řad ÖAV může získat některé z výše uvedených odměn.

Stávající člen je ten, kdo byl členem Alpenvereinu již minimálně jeden rok.

Nový člen je ten, kdo nikdy nebyl členem žádné sekce Alpenverein a má uhrazené členství na rok 2023. Novým členem pro rok 2023 je i ten člen, který si členské poplatky na rok 2023 uhradí v období od 1.9. do 31.12.2022 a získá tak členství na zbytek roku 2022 zdarma.

Jeden soutěžící člen může získat:
- 1-4 mapy (za získání 1-4 nových členů),
- plus jedno předplatné časopisu lidé&HORY nebo TURISTA (za získání 1 nového člena), časopisy zasíláme pouze po ČR,
- plus jeden šek v hodnotě 70€ a slevový kupon ALPY v hodnotě 750 Kč (za získání 5 nových členů; kupon získá v případě, že je vylosován)
- plus jeden šek v hodnotě 160€ a jedno členství v ÖAV zdarma (za získání 10 nových členů; členství získá v případě, že je vylosován).

Uplatňovat požadavek na mapu a další odměny lze pouze za nové platící členy. Odměnu nelze požadovat za děti/studenty, kteří se stali členy ÖAV v rámci rodinného členství, tj. za členství nezaplatili.

U nás (ALPENVEREIN.CZ, sekce Austria Vídeň) lze uplatňovat odměny pouze za členy, kteří mají členství placené přes ALPENVEREIN.CZ. Stávající i noví členové tedy musí mít uhrazeny poplatky na aktuální rok.


Jak získat odměny:

1. osobně - zastavte se v centrále Alpenverein.cz - ALPY, Praha 5, Štefánikova 63, formulář vyplníte na místě, předplatné časopisu aktivujeme na počkání, mapu nebo mapy si vyzvednete v sousední prodejně MAPIS (můžete hned nebo později, nejpozději však do 31.10.)
2. na dálku - pošlete poštou nebo mailem vyplněný formulář, mapu nebo mapy pošleme poštou doporučeně

Šeky na nákup v prodejnách SPORTLER nevydáváme na počkání, ale posíláme poštou, nebo po domluvě předáme osobně.
Vylosování slevového poukazu ALPY a členství v ÖAV zdarma za získání 5 nebo 10 nových členů proběhne vždy do 15. dne následujícího měsíce (tzn. do 15.2. za leden, do 15.3. za únor atd., poslední proběhne do 15.11. za říjen). Každý měsíc (leden-říjen) losujeme 3 členství. Vylosovaní budou informováni písemně či telefonicky.

Formulář pro soutěž Získejte nového člena do řad Alpenvereinu 2023 je ke stažení zde.

Seznam AV map:


AV klad

AV klad

AV klad