Pro hlášení pojistné události:

Formulář hlášení pojistné události - pro záchranné akce, převozy, nemocnice, ošetření, německy
Formulář hlášení pojistné události - pro záchranné akce, převozy, nemocnice, ošetření, anglicky (+český překlad)
Formulář hlášení pojistné události - pro záchranné akce, převozy, nemocnice, ošetření, anglicky (+slovenský překlad)

Formulář hlášení pojistné události - pro pojištění zákonné odpovědnosti (Haftpflich), německy
Formulář hlášení pojistné události - pro pojištění zákonné odpovědnosti (third party liability), anglicky
Formulář hlášení pojistné události - pro pojištění zákonné odpovědnosti, anglicky (+český překlad)
Formulář hlášení pojistné události - pro pojištění zákonné odpovědnosti, anglicky (+slovenský překlad)

Formulář hlášení pojistné události - pro pojištění právní ochrany (Rechtschutz), německy
Formulář hlášení pojistné události - pro pojištění právní ochrany (legal expences), anglicky
Formulář hlášení pojistné události - pro pojištění právní ochrany, anglicky (+český překlad)
Formulář hlášení pojistné události - pro pojištění právní ochrany, anglicky (+slovenský překlad)

Formulář plné moci
Pokud posíláte hlášení na ALPY (Praha 5), přiložte také vyplněnou plnou moc. Pokud na KNOX (Innsbruck, Rakousko), plnou moc vyplňovat nemusíte.

Formulář pro soutěž získejte nového člena do řad Alpenvereinu:

Formulář pro soutěž Získejte nového člena do řad Alpenvereinu 2019

Podmínky pojištění, které je součástí členství v rakouském Alpenvereinu:

Podmínky platné od 1.1.2018:

Celosvětově platné pojištění pro členy AV 2019/2020 - česky
Celosvětově platné pojištění pro členy AV 2019/2020 - německy
Celosvětově platné pojištění pro členy AV 2019/2020 - anglicky
Severní polární kruh - platnost pojištění

Katalog Alpský klub alpenverein.cz 2020:

Katalog Alpský klub alpenverein.cz 2020

Slevové kupony - zdarma ubytování na horských chatách v Alpách:

Poukazy - zdarma ubytování na chatách v Alpách (Pfeishütte, Solsteinhaus, Bettelwurfhütte, Franz-Senn Hütte).

Informace o zpracování osobních údajů:

Informace o zpracování osobních údajů členů Alpenvereinu registrovaných přes alpenverein.cz

K prohlížení dokumentů ve formátu PDF potřebujete program Acrobat Reader, který si můžete zdarma stáhnout přímo ze stránek výrobce.