Pro hlášení pojistné události:

Formulář hlášení pojistné události - pro záchranné akce, převozy, nemocnice, ošetření, německy
Formulář hlášení pojistné události - pro záchranné akce, převozy, nemocnice, ošetření, anglicky (+český překlad)

Formulář hlášení pojistné události - pro pojištění zákonné odpovědnosti (Haftpflich), německy
Formulář hlášení pojistné události - pro pojištění zákonné odpovědnosti (third party liability), anglicky
Formulář hlášení pojistné události - pro pojištění zákonné odpovědnosti, anglicky (+český překlad)

Formulář hlášení pojistné události - pro pojištění právní ochrany (Rechtschutz), německy
Formulář hlášení pojistné události - pro pojištění právní ochrany (legal expences), anglicky
Formulář hlášení pojistné události - pro pojištění právní ochrany, anglicky (+český překlad)

Formulář plné moci
Pokud posíláte hlášení na ALPY (Praha 5), přiložte také vyplněnou plnou moc. Pokud na KNOX (Innsbruck, Rakousko), plnou moc vyplňovat nemusíte.

Formulář pro soutěž získejte nového člena do řad Alpenvereinu:

Formulář pro soutěž Získejte nového člena do řad Alpenvereinu 2018

Podmínky pojištění, které je součástí členství v rakouském Alpenvereinu:

Podmínky platné od 1.1.2018:

Celosvětově platné pojištění pro členy AV 2018 - česky
Celosvětově platné pojištění pro členy AV 2018 - německy
Celosvětově platné pojištění pro členy AV 2018 - anglicky

Katalog Alpský klub alpenverein.cz 2018:

Katalog Alpský klub 2018

Slevové kupony The North Face a Rockpoint - sleva 20% a 15% pro členy alpenverein.cz:

Slevový kupon The North Face 2018
Slevový kupon Rockpoint 2018

K prohlížení dokumentů ve formátu PDF potřebujete program Acrobat Reader, který si můžete zdarma stáhnout přímo ze stránek výrobce.