Soutěž získejte nového člena

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE NA ROK 2024

Řetězec sportovních prodejen SPORTLER je partnerem ÖAV při soutěži Získejte nového člena do řad ÖAV. Jedná se o jednoho z největších prodejců outdoorového a sportovního vybavení v Rakousku (Tyrolsko a Vorarlbersko) a v Jižním Tyrolsku. Šeky (Gutschein) mohou být v prodejnách SPORTLER uplatněny i při nákupu na e-shopu. Seznam prodejen najdete na http://www.sportler.com/.

Soutěž ZÍSKEJTE NOVÉHO ČLENA DO ŘAD ÖAV pokračuje pro české členy ÖAV sekce Praha - Austria Vídeň i v roce 2024. Soutěž na rok 2024 je pro naše členy opět vyhlášena pro období od 1.1. do 31.10.2024. Partnerem ÖAV pro tuto soutěž je řetězec obchodních prodejen SPORTLER a redakce časopisu lidé&HORY.

Jaké odměny na vás čekají?

Od centrály Alpenvereinu:
Za získání 1 nového člena do řad AV získá stávající člen zdarma jednu mapu AV alpských oblastí (nikoliv expediční mapu).

40_Titel_2017.jpg

Za získání 3 nových členů do řad AV získá stávající člen roční předplatné (Jahresabo PRO) do aplikace alpenvereinaktiv.com (v hodnotě 70,- EURO).

sportler-gutschein-2018.jpg

Za získání 5 nových členů do řad AV získá stávající člen poukaz v hodnotě 100,- EURO pro nákup v prodejnách SPORTLER v Rakousku a Jižním Tyrolsku.

sportler-gutschein-2018.jpg

Od lidé&HORY a CK ALPY:
Za získání 1 nového člena do řad AV získá stávající člen zdarma celoroční předplatné časopisu lidé&HORY (zasíláme pouze po ČR).

Za získání 3 nových členů do řad AV získá stávající člen slevu na zájezdy a pobyty od CK ALPY v hodnotě 500 Kč.

Za získání 5 nových členů do řad AV získá stávající člen slevu na zájezdy a pobyty od CK ALPY v hodnotě 1000 Kč.

Podmínky soutěže:

Každý stávající člen ÖAV, který má uhrazené členské poplatky na rok 2024 a který získá nové členy do řad ÖAV může získat některé z výše uvedených odměn.

Stávající člen je ten, kdo byl členem Alpenvereinu již minimálně jeden rok.

Nový člen je ten, kdo nikdy nebyl členem žádné sekce Alpenverein a má uhrazené členství na rok 2024. Novým členem pro rok 2024 je i ten člen, který si členské poplatky na rok 2024 uhradil v období od 1.9. do 31.12.2023 a získal tak členství na zbytek roku 2023 zdarma.

Jeden soutěžící člen může získat:
- 1-3 mapy (za získání 1-3 nových členů),
- plus jedno předplatné časopisu lidé&HORY (za získání 1 nového člena), časopis zasíláme pouze po ČR,
- plus jedno roční předplatné do aplikace alpenvereinaktiv v hodnotě 70€
- plus jednu slevu na zájezd od CK ALPY v hodnotě 500 Kč resp. 1000 Kč
- plus jeden šek v hodnotě 100€

Uplatňovat požadavek na mapu a další odměny lze pouze za nové platící členy. Odměnu nelze požadovat za děti/studenty, kteří se stali členy ÖAV v rámci rodinného členství, tj. za členství nezaplatili. Na odměny není právní nárok.

U nás (ALPENVEREIN.CZ, sekce Austria Vídeň) lze uplatňovat odměny pouze za členy, kteří mají členství placené přes ALPENVEREIN.CZ. Stávající i noví členové tedy musí mít uhrazeny poplatky na aktuální rok.

Jak získat odměny:

1. osobně - zastavte se v centrále Alpenverein.cz - ALPY, Praha 5, Štefánikova 63, formulář vyplníte na místě, předplatné časopisu aktivujeme na počkání, mapu nebo mapy si vyzvednete v sousední prodejně MAPIS (můžete hned nebo později, nejpozději však do 31.10.)
2. na dálku - pošlete poštou nebo mailem vyplněný formulář, mapu nebo mapy pošleme přes Zásilkovnu

Předplatné do aplikace alpenvereinaktiv nevydáváme na počkání, bude zasláno elektronicky.
Šeky na nákup v prodejnách SPORTLER nevydáváme na počkání, ale posíláme poštou, nebo po domluvě předáme osobně. Šeky jsou platné 1 rok.
Sleva na zájezd či pobyt od CK ALPY platí 1 rok od získání slevy.

Formulář pro soutěž Získejte nového člena do řad Alpenvereinu 2024 je ke stažení zde.

Seznam AV map:

AV klad