Mezinárodní festival alpinismu Praha 2019

Festival Alpinismu

FÓRUM ALPINISMU PRAHA 2019 a MEZINÁRODNÍ FESTIVAL ALPINISMU PRAHA 2019

Letošní 16. ročník Mezinárodního festival alpinismu Praha 2019 (MFA Praha 2019) bude rozšířen o čtvrteční Fórum alpinismu Praha 2019 - odbornou konferenci, jejíž programovou náplní bude Bezpečnost v horách.

Hlavním organizátorem obou akcí jsou společnost ALPY spol. s r.o. a ALPENVEREIN.CZ, hlavním mediálním partnerem je odborný časopis lidé&HORY.
K oběma mezinárodním akcím se přihlásilo několik partnerů, obě akce proběhnou v Národním domě na Smíchově ve dnech 21. až 24. listopad 2019.

MFA2019_motiv.jpg

MFA2019_motiv_forum.jpg

ADAM ONDRA – HLAVNÍ TVÁŘ LETOŠNÍHO FESTIVALU

Adam Ondra potvrdil účast na všech třech festivalových dnech a stane se jednou z hlavních tváří letošního festivalu. Na festivalu představí svou první knihu Adam Ondra Lezec tělem i duší, během všech festivalových dnů bude probíhat autogramiáda jeho knihy.

Adam Ondra_titulka_velka.jpg

Adam